Matcha Premium Faydaları Nelerdir?

Matcha Premium Japanese, güçlü antioksidan etkisi ile yağ yakma özelliği olan bitkisel bir üründür. Matcha bitkisi yıllar önce Japonlar tarafından keşfedilmiş, şimdilerde ise Amerika ve Avrupa’da oldukça popülerleşmiş bir çay haline gelmiştir. Bu bitkinin içerisinde 60’dan fazla antioksidan vardır. Bu antioksidanlar özellikle bölgesel yağlanma durumlarına karşı hızlı bir çözüm sunmaktadır. Matcha aslında yeşil çay’ın tozlaştırılmış halidir. Yeşil çay hasat zamanı gelmeden hemen önce gölgede bekletiliyor ve bu sayede klorofil miktarında artış sağlanıyor. Bunun sonucunda matcha, yeşil çaya oranla daha fazla antioksidana sahip oluyor.

Kilo alma sorunları yaşayan kişilere özel olarak satışı sağlanan Matcha Premium her türlü zayıflama sorununa karşı çözüm niteliği taşımaktadır. Yeşil çaya oranla 10 kat daha fazla yağ yakmaktadır. İçerisinde barındırdığı yüksek antioksidan değerleri sayesinde Chia, limon, goji berry gibi yağ yakıcılara oranla 4-7 kat daha fazla yağ yakımı sağlamaktadır. Matcha çayı bir bardak tüketildiğinde bir günde 180 gram yağ yaktırır. Kullanımı da oldukça kolay bir üründür ve sadece içecek olarak tüketmenize gerek yoktur. Dilerseniz kahvenize, süte veya yoğurda ekleyebilir, ekmek veya kek gibi besinler de yapabilirsiniz.

Matcha Premium Nedir?

matcha premium çay

Kısaca japon yeşil çayı da diyebileceğimiz Matcha Premium çayı, japonyanın en kaliteli tarlalarından elde edilen matcha ile yapılmıştır. Pratik kullanım amaçlı şaselere bölünmüş ve 1 kutusunda 20 adet olacak şekilde paketlenmiştir. Bu sayede iş yerinde, okulda veya misafirliğe gittiğinizde bile kullanabileceğiniz bir zayıflama çayı haline getirilmiştir. Matcha premium, diğer zayıflama çaylarıyla kıyaslandığında en etkilisidir diyebiliriz çünkü içeriği bakımından en fazla antioksidan içeren bitki çayı şu ana kadar matcha çayı diyebiliriz.

Yeşil çay ile aralarındaki bu yağ yaktırıcı antioksidan madde fazlalığının sebebi ise yeşil çay yaprakları toz halinde olmadığı ve demlenerek tüketildiği için içindeki özü kaybeder. Ancak Matcha çayı toz halinde kullanıldığı için içerisinden hiçbir özü kaybetmez ve bu sayede yeşil çay gibi diğer zayıflama çaylarından da 10 kat daha fazla etki gösterir.

Matcha Premium Nasıl Kullanılır?

matcha tozu

Matcha premium kullanımı günümüzde çıkan bütün zayıflama ürünleriyle kıyaslandığında en kolay olanı diyebiliriz. Süzen poşet gibi sürekli sallamak veya demlemek zorunda değilsiniz. 1 Kutusunda 20 şase matcha tozu barındırır ve ister sıcak ister soğuk su ile tüketebilirsiniz. Sadece su ile tüketmenize de gerek yok aynı zamanda süt, kahve gibi içeceklere katarak da kullanabilirsiniz.

Matcha tozu sadece içecek olarak da tüketilmeyebilir. Eğer sürekli içecek olarak tüketmekten sıkıldıysanız, ev yapımı yoğurdun içerisine koyabilirsiniz. Bu sayede hem sağlıklı bir ara öğün hazırlayabilir hem de bu ara öğün ile yağ yakımını hızlandırabilirsiniz. Eğer diyet yaparken ekmek tüketimini düşürmeniz gerekiyorsa ve normal ekmekler yerine kalori yapmayan bir çeşit tüketmeniz gerekiyorsa yine Matcha premium kullanabilirsiniz. Her 200 gr. ekmek unu içerisine 1 adet matcha tozu dökerek mükemmel bir ekmek hazırlayabilirsiniz. Aynı şekilde şeker ve tatlı krizlerini engellemek için kek ve kurabiye yaparken de maça tozu kullanabilirsiniz.

Matcha Premium Etkileri Nelerdir?

matcha yeşil çay tozu

Normal bir yeşil çay demlendiği için yaprağında moleküllerin yani özünün sadece %10’luk bir kısmını çaya aktarabilir. Matcha Premium ise demlenme tekniği kullanılmadan hazırlanır. Bu nedenle içerisindeki özü hiçbir şekilde kaybetmez. Düzenli bir şekilde günde 2 defa kullanıldığında kilo vermeyi adeta çocuk oyuncağı haline getirebiliyor. Ekstradan diyet yapmaya, spor yapmaya gerek duymadan sadece keyifli bir şekilde günde 2 bardak Matcha çayı içerek dilediğiniz kilolara oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz.

Matcha zayıflama çayı farklı insanlarda farklı süreçlerde etki göstereceği için kullanım süresi değişiklik göstermektedir. Matcha çayı içerisinde barındırdığı kateşin olarak bilinen eşsiz, güçlü antioksidan sınıfı sayesinde diğer çaylara göre en az 4 kat daha fazla etki göstermektedir. Bu kateşin (epigallocatechin gallete) göbek ve çevresindeki yağlanmada güçlü bir savaşçı özelliği taşır. Bu sayede bölgesel incelme konusunda da sizlere oldukça eşsiz bir fayda sağlar. Kullanımı oldukça kolay olmasına rağmen Matcha Premium kullanımı hakkında bilginiz yok ise gerekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Matcha Premium İçeriği

maça çayı

Matcha Premium toz ile sağlıklı bir şekilde forma girebilirsiniz. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olması nedeni ile herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz ve yan etki içermez. Matcha premium içeriği organik tarlalarda yetiştirilen matcha bitkisinden oluşmaktadır. Bu tarlalarda yetiştirilen yeşil çay yaprakları USDA sertifikalıdır ve aralarından sadece en iyileri seçilir. Yapraklar uzun süre gölgede bekletilir, klorofil ve antioksidan içeriği arttırılır. Sonrasında ise el değmeden, titizlikle paketlenerek sizlerin kullanımına hazır hale getirilir.

Japon matcha çayı içerisinde barındırdığı antioksidanlar sayesinde Chia’dan 4 kat fazla tokluk hissi yaratır. Her bir şase kullanımında 4 saat tokluk hissi verir ve enerjinizi arttırır. Ayrıca matcha tozu ekmek, kek, kurabiye gibi normalde kilo yapan besinlerin içerisine katılarak kullanılabildiği için hem yediklerinizi de yakmış olursunuz. Bu şekilde içerisindeki antioksidanlar sayesinde daha fazla kilo verebilirsiniz.

Matcha Premium Faydaları, Zararları

japon yeşil çayı

Ürün herhangi bir yan etki içermemektedir. Şuana kadar kullanan herhangi bir müşterisinde de olumsuz bir yorum alınmamıştır. Ürünün yağ yakma, tok tutma ve antioksidan etkisi sayesinde ödem attırmak gibi faydaları vardır. Matcha premium faydaları sadece zayıflama etkisi ile görülmez. Bunun yanı sıra bağışıklık sistemini de güçlendirmek gibi özellikleri mevcuttur. Tek cümle ile sağlıklı zayıflamanın adresi matcha premium toz olarak tanımlayabiliriz.

Matcha çayının ayrıca bilinen hiçbir zararı bulunmamaktadır. Tamamen doğada organik tarlalarda yetiştirilen yeşil çayların dinlendirildikten sonra toz haline getirilmesiyle oluşturulan matcha tozu hiçbir yan etki barındırmıyor. Küçük şaseler halinde yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlarda el değmeden paketlenip hazırlanıyor. Yani içerisinde barındırdığı %100 bitkisel içerik sayesinde zayıflamanız dışında hiçbir yan etki göstermiyor.

Matcha Premium Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

matcha çayı

Ürünün kullananlardan aldığımız olumlu yorumlar, birçok insanı ideal kilosuna ulaştırdığımız anlamına gelmektedir. Daha önce hiçbir zayıflama ürününe güvenmemiş yada kullanmamış olabilirsiniz. Ancak kilo vermeye ihtiyacınız var ise kesinlikle bu ürünü denemelisiniz. Matcha premium yorumları oldukça pozitif. Kullanan müşterilerin neredeyse her birisi üründen net bir zayıflama etkisi görmüştür. Neredeyse hiç bir şikayet yorumlarda yer almıyor.

Ayrıca matcha tozu kullananlar, daha önce hiç böyle pratik bir zayıflama çayı kullanmadıklarını söylüyorlar. Matcha premium toz sayesinde ofiste, seyahatte, misafirlikte zayıflamaya devam edebildiklerini belirtiyorlar. Ayrıca sadece çay olarak kullanılmamasının büyük bir avantaj olduğunu, öbür türlü sürekli çay içmekten sıkıldıklarını ve diğer çayların tadının baydığını belirten müşterilerimiz ürünü yoğurt, süt, kahve gibi çeşitli varyasyonlarla kullanarak hayatlarının diyetlerini daha çekilebilir hale getirdiklerini de ekliyorlar.

Matcha Premium Nereden Alınır?

Sayfamızdaki sipariş formu üzerinden ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin hatta dünyanın her yerine gönderim sağlamaktayız. Kilo fazlanıza göre size en uygun paketi seçerek hemen siparişte bulunabilirsiniz. Matcha premium eczane satışı yapılmayan bir üründür. Çünkü bitkisel bir ürün olması nedeni ile ilaç statüsü taşımamaktadır. Bu nedenle matcha premium aktar ve eczanelerde satışı yapılmaz. Yurt dışından ithal olarak getirilmiş bir ürün olması nedeni ile Türkiye’nin her yerine dağıtımı sağlanabilmesi için sayfamız üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir.

İnternet üzerinden resmi olarak kendini tanıtan diğer siteler üzerinden alışveriş yapmamanızı öneririz. Bu tür durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer sahte ürün satan kişilerle karşılaşmak istemiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formunu doldurarak veya telefon numaramız üzerinden müşteri temsilcilerimizle görüşerek sipariş verebilirsiniz. Tüm bunların dışında whatsapp sipariş hattımız üzerinden bizimle yazışarak da siparişinizi oluşturabilir, ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Matcha Premium Güvenilir mi?

Ürünlerimiz kalite kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile size gelene kadar herhangi bir işlem görmemektedir. Ayrıca ürünler el değmeden paketlenmektedir. Sağlık kontrollerinin hepsinden tam not almıştır. Orijinal matcha premium ürünlerin üzerinde üretimi ve dağıtımı ile ilgilenen firma bilgileri bulunmaktadır. Aldığınız ürünleri kontrol ediniz ve orijinal olduğuna kanaat getirmeden kullanmayınız. Ekstra olarak bir çok farklı sitede satışı yapıldığı söylenmekte. Ancak bu satış yapan firmaların çoğu aslında elinde ürün bulunmayan ve müdavimi ürünler gönderen firmalardır. Gerçek bir etki görmek istiyorsanız kesinlikle matcha premium kullananlar tarafından tavsiye edilen ürünleri almaya özen gösterin. Aksi taktirde aldığınız ürünler sizleri memnun etmeyebilir.